אודות
מאז תחילת פעילותה בשנת 1949, אינטרקוסמא הינה מהשמות המובילים והידועים בתעשיית היופי הישראלית ונוכחותה גוברת והולכת בשווקים בינלאומיים רבים כיצרנית ותיקה ואיכותית של מוצרי פרייבט לייבל. החברה הינה בין החברות היחידות אשר מחזיקה מעבדת מחקר ופיתוח פנימית ויש לה מוניטין רב כמפתחת מוצרים חדשניים באיכות בלתי מתפשרת על מנת להעניק ערך למותגי לקוחותיה ברחבי העולם.
מפעל החברה, הממוקם במבנה מאובזר ומתקדם באשדוד, חולש על כ 4600 מ"ר, בהם מיוצרים מוצרי טואלטיקה, קוסמטיקה וטיפוח ברמה בינלאומית לצד מוצרי טיפוח יוקרתיים של ים המלח. המפעל, שמצויד בטכנולוגיה החדישה ביותר לצד האנשים המוכשרים והמנוסים ביותר, מספק שירותי פרייבט לייבל לחברות טואלטיקה וקוסמטיקה בינלאומיות ואחראי לפיתוח ומחקר חדשני של מוצרי קוסמטיקה שונים.
המפעל חרט על דגלו את הובלת נושא איכות המוצר ומחזיק בתקני איכות מחמירים וביניהם תקן cGMP. המפעל מספק תמיכה ושירות מקצועי לכל אורך תהליך העבודה- מפיתוח המוצר ועד לטיפול באריזות ועיצוב, שיווק והפצה. כל אלה בחשיבה מתמדת על הלקוח ועל השוק הרלוונטי- כדי לספק לא פחות מהטוב ביותר, כל יום מחדש.
עם רעיונות חדשניים, יכולות פיתוח יצירתיות ומבט תמידי אל הטרנדים העתידיים – אינטרקוסמא תוביל אותך מעבר למתחרים ותאפשר לך להביא את המוצרים החדשניים ביותר במהירות ובמחיר אטרקטיבי.
בין אם אתה מעוניין ליצור ליין חדש של מוצרים או הרחבת או העברת ליין מוצרים קיים תוך חיסכון בזמן ובעלות – אנו נשמח לסייע לך בכל שיידרש.
 
 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
אינטרקוסמא-כאשר החלום הופך למציאות- www.intercosma.co.il © כל הזכויות שמורות
אינטרקוסמא כתובת: רח' המדע 64 א.ת.צפוני אשדוד 77520 טל.08-8636400 פקס.08-8527893
  רח' המדע 64 א.ת.צפוני אשדוד 77520 טל. 08-8636400 פקס.08-8527893 אינטרקוסמא בע"מ www.intercosma.co.il © כל הזכויות שמורות
©   web building   בניית אתרים   אינטרדיל   מפת אתר
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל