מוצרי ים המלח
מוצרי ים המלח

ים המלח הוא אוצר של בריאות ויופי, שזכה לשם עולמי עוד מימי קדם. הוא המתנה שהעניק לנו הטבע, מתנה שכדאי לחוות וליהנות ממנה. ים המלח ממוקם על קו השבר הסורי-אפריקאי ונוצר לפני מאות אלפי שנים עקב תזוזה קרקעית. התזוזה יצרה עמק, שבו נחשפו שכבות רבות של אדמה קדומה רווית מינרלים.
התפרצות מעיינות תת-קרקעיים יצרה אגם מי מלח הממוקם 400 מטרים - 1300 רגל מתחת לפני הים – בנקודה הנמוכה ביותר על פני כדור הארץ.
ים המלח, אוצר בתוכו, יחסית לכל מאגר מי מלח אחר בעולם, את הריכוז הגבוה ביותר של מגנזיום, סידן ואשלגן.
מאז ימי קדם, נהרו בני האדם לאזור זה, כדי להירגע וליהנות מסגולותיו המבריאות ומשיבות הנעורים של האתר המופלא.
מחקרים הוכיחו שלמעלה מ-40 מלחים ומינרלים שנמצאים במימי ים המלח ובבוץ המופק ממנו, יעילים ביותר בהקלה על מחלות עור ומכאובי מפרקים ושרירים. בוץ ים המלח הינו בעל סגולות ייחודיות ומכיל ריכוז גבוה של מלחים ומינרלים. מינרלים טבעיים אלו כדוגמת אשלגן, מגנזיום, סודיום, ברום וסידן דרושים לעור על מנת לשמר את רמות הלחות האופטימליות שלו. שימוש בבוץ ים המלח מותיר את עורך רך, בוהק ונקי.
לים המלח מוניטין עולמיים, בשל אתרי הספא הרפואיים שלו ואמבטיות הבוץ. זהו אתר שמושך אליו מיליוני נופשים ומבקרים מרחבי העולם כדי לספוג את סגולותיו המרפאות.
אנו מתמחים, מזה עשרות שנים, בפיתוח ויצור מוצרים המבוססים על מינרלים מים המלח ומשלבים את המינרלים הטבעיים עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר להשגת תוצאות מקסימליות.

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
אינטרקוסמא-כאשר החלום הופך למציאות- www.intercosma.co.il © כל הזכויות שמורות
אינטרקוסמא כתובת: רח' המדע 64 א.ת.צפוני אשדוד 77520 טל.08-8636400 פקס.08-8527893
  רח' המדע 64 א.ת.צפוני אשדוד 77520 טל. 08-8636400 פקס.08-8527893 אינטרקוסמא בע"מ www.intercosma.co.il © כל הזכויות שמורות
©   web building   בניית אתרים   אינטרדיל   מפת אתר
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל